Woodbank of Estonia

Tootmine

Oleme oma materjalide varasalve kasutamise efektiivsuse püüdnud viia maksimumini.
Nii võimegi tõdeda, et valmistame talast nööbini.

Töökoda

Meie varasalvedes leidub väga erinevate omaduste ja vormidega puitu, mille töötlemiseks jääb tihtilugu klassikalise puutöökoja võimalustest väheks. Meie töökoda ja muidugi inimesed oma oskustega on sihitud just selle lünga silumiseks.

Kõrgviimistlusega vabavormid - see on sõnapaar, mis peaks lühidalt iseloomustama meie töökoja suunitlust ja võimet.Pidades lugu vanadest käsitöötavadest ja kandes traditsioonilist kirve- ja noatöö pärandit, oleme ka oma töökoja tehnilised lahendused loonud selliselt, et iga valmiv asi saaks oma isikupära ja kordumatuse.

Kogu ettevõtmise ühe alustala Valduri aastatepikkuse töö ja arenduste tulemusena on meil igapäevases tootmises suur hulk erinevaid traditsioonilisi ja selle vaimust kantud tooteid, mida turustame nii siinmail kui mujal.

Mummu- ja nööbivabrik

Pihlakast, õunapuust, ploomipuust, kadakast, sarapuust, kirsipuust, türnpuust, tammest ja muidugi mustast tammest valmistame oma originaaltehnoloogiat kasutades erimõõtudes nööpe ja helmeid ehete tarvis.

Saeraam

Jämedatest taladest kandekonstruktsioonid, laiad põrandalauad, ühest plangust tööpinnad- nendest ja paljudest teistest unistustest lähtuvalt oleme loonud ka oma materjalide lahtisaagimise võimalused.

Samas on väga tähtis ka palgi planguks saagimise kõrge kvaliteet, eriti kui tegemist näiteks musta tammega.

Kontakt | info@puupank.ee
Lehel olevat teavet võib avalikult kasutada, kui on viidatud teabe allikale ja autoritele.